OPS!PLAYKIDS® Franchising Sistemi

Uzun yıllar önce sektörde bir ilki gerçekleştirerek oluşturduğumuz Franchising altyapımızı zamanla geliştirerek en optimal hale getirdik. Bölgesel kalıp doğduğumuz sınırlar içerisine sıkışmaktan çok, Türkiye genelinde fizibilite çalışmaları yürüttük, yürütüyoruz. ‘Ticari karlılık ve yatırım bütçesi’ odaklı sürdürdüğümüz tüm bu çalışmaları titizlikle ele alıp her projeyi kendi karakteri ve faydaları ile değerlendirmeye her zaman özen gösterdik. Öncelikli hedefimizi, ‘bizimle eğlenmeyen kalmasın’ diye belirlediğimiz bu yolculuğumuzda bugün, 15 farklı şehirde 20’ye yakın noktada OPS!PLAYKIDS® olarak sizlerle beraberiz.

Her zaman belirttiğimiz gibi biz, yatırımcılarımız ile çok daha güçlüyüz.

Marka gücümüzü ve bilinirliğimizi arttırmak için birçok yatırımcı ile güçlerimizi birleştirerek Franchise Şube Oranımızı %81’lere kadar ulaştırdık.

Bu, her 5 OPS!PLAYKIDS®’ten 4’ü Franchise demek..

Tüm potansiyel yatırımcılarımız için, değişen ve aynı zamanda da gelişen eğlence endüstrisinde fırsatları her zaman kovalıyor olacağız..

Siz de optimal yatırım bütçeleri ile başlayıp kurumsallık ve sonsuz destek üzerine kurgulanmış franchising sistemimiz sayesinde DEV kazançlar elde edebilirsiniz.

Franchise Başvuru Formu burada!

‘burada’ her zaman FAZLASI var…

Stratejik Lokasyon Belirleme

OPS!CO® yönetimi, tüm Türkiye genelinde fizibilite çalışmaları yürütmektedir. Muhtemel lokasyonlar ticari karlılık açısından değerlendirilerek yatırımcılara sunulmaktadır.

Röleve Çalışmaları

Belirlenen lokasyonda mimari ekibimiz tarafından sahada ölçümler yapılarak yer tespiti ve sonrasında mekan teslim işlemleri yapılır.

Bütçelendirme Çalışmaları

Röleve çalışmalarının hemen ardından planlarına göre OPS!PLAYKIDS® mağaza konseptine karar verilir ve oluşturulacak olan konsept birimleri belirlendikten sonra maliyet ve bütçelendirme çalışmaları yapılıp yatırımcı ile paylaşılır.

Mimari Proje Çizimi

Röleve çalışmalarının ardından mimari ekibimiz tarafından mekanın yerleşim planı hazırlanır. İç mekan ve cephe tasarımı görselleme çalışmaları yapılır. Mimari ekibimiz, uygulama süreçlerinde de tüm sorumluluğu üstlenmektedir.

Ekipman Siparişi ve Takibi

Hedef kitle algısı ile uyumlu, marka konseptini oluşturacak ekipman tercihleri OPS!CO® yönetimi ve yatırımcı arasında yapılacak fikir alışverişi sonrasında belirlenir. Belirlenen ekipmanların sipariş takip ve kurulum sürecini ithalat birimimiz ve teknik ekibimiz birlikte yürütmektedir.

Uygulama Çalışmaları

Mağazanın proje sunum aşamasından sonra profesyonel teknik ekibimiz uygulama için sahada çalışmalarına başlamaktadır.

Personel Eğitimi

OPS!CO® yönetimi tarafından açılacak olan şubeye merkezden görevlendirilen mağaza müdürü, açılıştan önce gerekli personel alımlarını yapar. Çalışanların mağaza içerisindeki görev tanımları ve marka kurumsal kimliği hakkındaki genel bilgiler kendilerine aktarılarak oryantasyon eğitimleri gerçekleştirilir.

Açılış

Eğitim süreci sonrasında öngörülen açılış tarihinde OPS!PLAYKIDS® Franchise şubesi hizmete açılır.

Bizden Size Sonsuz Destek

OPS!PLAYKIDS® ailesine katılan her yatırımcı, başarısı defalarca ispatlanmış olan bu sistemin bir parçası olarak bizden sonsuz destek alır. Belirli periyotlar halinde düzenlenen toplantılarla yatırımcılarımıza gerekli eğitimler verilir. Sürekli iletişim halinde kalarak, dünya eğlence trendini yakından takip eden ithalat birimimiz yeni ürünler hakkında yatırımcılarımızı bilgilendirir. OPS!PLAYKIDS®, her zaman ‘daha iyi’yi araştırarak yatırımcısını asla yalnız bırakmaz. Ayrıca, OPS!PIKA® Reklam Ajansı ekibi tarafından şubenin bulunduğu AVM içinde ve dışında gerekli kreatif reklam ve tanıtım çalışmaları yapılır. Böylelikle hem marka kurumsal bütünlüğü korunmuş hem de yatırımcılarımızın bu konuda ekstra harcama yapmalarının önüne geçilmiş olur. Alanında deneyimli birçok profesyonelden oluşan OPS!CO® yönetim ekibi, bu süreçte tüm gücüyle her zaman yatırımcısının yanında!

Ek Yatırım Gerektirmez

Yatırım bütçesini oluşturan proje maliyeti, kiralama görüşmeleri ve mimari çizimler sonrasında belirlenir. Anahtar teslim yatırımcısına sunduğumuz mağazanın belirlenen bu yatırım bütçesi haricinde açılış sonrası oluşabilecek herhangi bir ek yatırıma ihtiyacı yoktur. Ürün tedariği yapmanız, stok tutmanız gerekmez. Odaklanmanız gereken tek şey, ‘iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti’dir.

AVM Kültürünün Merkezinde Sıcak Ticaret

Bugün yatırımcılarımız olan sizler dahil hemen her birey tüm ihtiyaçları için genellikle AVM’leri tercih etmekte. AVM’ler bu anlamda artık ticaretin kalbi..OPS!PLAYKIDS® olarak sadece AVM’lere yönelik kurguladığımız konseptimiz ile siz de artık yatırımın kazanca döndüğü noktadasınız. Buna ek olarak, en büyük avantajınız ise tekstil, hipermarket, gıda, vb.  kategorideki markaların onlarca alternatifi varken, eğlence merkezi olarak OPS!PLAYKIDS®’in AVM’lerde her zaman sektöründe ‘tek’ marka olarak yer alması. Bu da almış olduğunuz yatırım kararının ne kadar doğru olduğunun bir diğer ispatıdır.

Yatırımınız Kısa Sürede Kendini Amorti Eder

Eğlence sektöründe bütün altyapı çalışmalarını tamamlayarak en optimal hale getiren ve Franchising Sistemini oluşturan ‘tek’ markayız. En düşük operasyonel işgücü ve gider maliyetleri ile faaliyet gösteren mağazalarımız ve diğer sektörlerle kıyaslandığında  yüksek kar marjına sahip sektörümüz düşünüldüğünde yatırımınızın geri dönüşü sizi bile şaşırtacak.. Altyapısında teknolojinin tüm yönlerinden faydalandığımız, uzaktan yönetime olanak sağlayan otomasyonumuz sayesinde hem daha fazla kazanacak hem de daha az yorulacaksınız..

Optimal Yatırım, Minimum Risk

OPS!PLAYKIDS® olarak bizler sadece ‘Franchise’ vermiyoruz. Tam anlamıyla aslında ailemizi daha da büyütüyoruz. Bu nedenle, sizleri ailemizden biri olarak görüp kazancınız için tam destek veriyoruz. Yatırım sonrası çalışmalarla sektörel gelişmeleri takip ederek en yeni ve farkındalık yaratacak ürünleri sizlere sunuyoruz. Konsept yenileme ve geliştirme çalışmaları yaparak kazancınıza artı değer katabilecek tüm varyasyonları birlikte değerlendiriyoruz. Amacımız fayda-maliyet dengesini koruyarak maksimum kazanç elde edebilmeniz..Başka hiçbir sektörde mağaza açılışı ile beraber ilk günden kar elde etmeye başlamak mümkün değil..

Yeteneklerinizi Kazanca Dönüştürürsünüz

Biz yatırımcılarımızın yeteneklerini ortaya çıkarma yönünde daima onlarla beraberiz. Bu bir takım işi ve herkes elinden gelenin en iyisini yapmalı. Yüksek iletişim ve liderlik vasıflarına sahip yatırımcılar OPS!PLAYKIDS®’in marka vitrini için mükemmel birer elçi olabilmekte. Birlikte yaratılan güç birliği, kazanç ve karlılık oranına da olumlu yansıyacaktır.

Ticaret hayatını OPS!PLAYKIDS® ile sürdürecek yatırımcılar için OPS!CO® yönetimi ile daimi bir işbirliği  de başlamış demektir. Bu doğrultuda, bütün süreçlerde

OPS!CO® yönetimi ile yatırımcılar birlikte hareket etmektedirler.

Bilgi Alma

Franchising hakkında bilgi almak isteyen yatırımcılarımız, websitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler.

Başvuru

Franchise başvurusunda bulunmak isteyen yatırımcılarımız websitemizde bulunan Franchise Başvuru Formunu doldurarak başvurularını yapabilirler.

Ön Görüşme

Başvurudan sonra, OPS!CO® yönetimi yatırımcı ile daha yakından tanışabilmek için iletişime geçer ve ilk görüşme için gün belirlenir.

Yatırımcı Seçimi

Yatırımcıların finansal yatırım güçleri önem arz etmekle birlikte, OPS!PLAYKIDS® marka kurumsallığına ve değerlerine duydukları hassasiyet de OPS!CO® yönetimi için çok önemlidir. Bu anlamda, yatırımcının tüm enerjisini markaya ve mağazaya verip veremeyeceği çok daha belirleyicidir.

Lokasyon Belirleme

OPS!CO® yönetimi, tüm Türkiye genelinde fizibilite çalışmaları yürütmektedir. Muhtemel lokasyonlar ticari karlılık açısından değerlendirilerek yatırımcılara sunulmaktadır.

Protokol

Lokasyon belirlendikten sonra yatırımcı ile protokol imzalanır. Protokolde belirlenen koşullar dahilinde yatırımcı proje için ön ödeme yapar ve Franchising Sözleşmesi imzalanır.

Röleve Çalışmaları

Belirlenen lokasyonda mimari ekibimiz tarafından sahada ölçümler yapılarak yer tespiti ve sonrasında mekan teslim işlemleri yapılır.

Mimari Proje Çizimi

Röleve çalışmalarının ardından mimari ekibimiz tarafından mekanın yerleşim planı hazırlanır. İç mekan ve cephe tasarımı görselleme çalışmaları yapılır. Mimari ekibimiz, uygulama süreçlerinde de tüm sorumluluğu üstlenmektedir.

Ekipman Tedariği

Hedef kitle algısı ile uyumlu, marka konseptini oluşturacak ekipman tercihleri     OPS!CO® yönetimi ve yatırımcı arasında yapılacak fikir alışverişi sonrasında belirlenir. Belirlenen ekipmanların sipariş takip ve kurulum sürecini ithalat birimimiz ve teknik ekibimiz birlikte yürütmektedir.

Personel Alımı ve Oryantasyon Eğitimi

OPS!CO® yönetimi tarafından açılacak olan şubeye merkezden görevlendirilen mağaza müdürü, açılıştan önce gerekli personel alımlarını yapar. Çalışanların mağaza içerisindeki görev tanımları ve marka kurumsal kimliği hakkındaki genel bilgiler kendilerine aktarılarak oryantasyon eğitimleri gerçekleştirilir.

Ekipman Eğitimi

Kurulumu yapılan eğlence makineleri ile ilgili gerekli teknik bilgiler görevli çalışanlara aktarılarak ekipman eğitimleri gerçekleştirilir.

Mağaza Açılışı

Eğitim süreci sonrasında öngörülen açılış tarihinde OPS!PLAYKIDS® Franchise şubesi hizmete açılır.

Franchise Geliştirme Çalışmaları

Marka yatırımcıları ve OPS!CO® yönetimi daima iletişim halindedir. Operasyonel destek sağlamanın yanı sıra, belirlenen stratejik planlamalar ile mağazanın yıllık cirosunu arttırmaya yönelik fikir alışverişi yapılır.

Reklam ve Pazarlama

Tüm reklam ve tanıtım faaliyetleri OPS!CO® Şirketler Grubunun bir markası olan OPS!PICA® reklam ve tanıtım ajansı tarafından üstlenilmektedir. Bu hem OPS!PLAYKIDS® marka kurumsallığında bütünlük sağlamakta hem de yatırımcıların reklam çalışmaları için ekstra zaman kaybetmelerinin önüne geçmektedir.

Teknik Servis Desteği

OPS!PLAYKIDS®’in profesyonel teknik servis altyapısı ve ülkenin tüm coğrafyasını kapsayan teknik servis ağı vardır.  Bu anlamda, sektörde üst düzey tecrübeye sahip teknik personellerimiz ile tüm şubelerimize düzenli teknik destek sağlanmaktadır.

To Top