Günümüz çocuklarının eğlence ve oyun arayışlarına farklı bir bakış açısı getiren Ops!Co., sektöre giriş yaptığı ilk günden bu yana daima ilklerin üstlenicisi olmaktadır. Yenilikçi vizyonuyla dünya eğlence trendlerini yakından takip eden, güvenli oyun alanları yaratmak için alternatifler geliştirme yönünde hareket eden firma, tüm ithalatlarında kalite ve hijyen esaslarından asla taviz vermeyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Faaliyetlerine başladığı ilk yıl, “şişme ve çok katlı oyun parkları”nın ithalatını gerçekleştirerek pek çok yerde bu oluşumların işletmeciliğini üstlenen Ops!Co., bugün 7’den 70’e herkesin en büyük eğlencelerinden biri olan oyun platformlarını ve oyuncaklarını Ops!Playkids markalarıyla Türkiye’nin hemen her noktasına yayılması yönünde büyük katkılar sağlamıştır. Aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olan bu oyun platformlarıyla eğlencenin çıtasını da oldukça yükseltmektedir.

Ops!Co, içinde bulunduğu eğlence sektöründe tecrübesi ve öngörülü bakış açısıyla hizmet sunarken, düzenlediği organizasyonlarla başta çocuklar olmak üzere herkesi bambaşka oyun ve eğlence alanlarıyla tanıştırmakta, yenilikleri takip ederek yeni kalmaya ve yapılmayanı yaprak öncü olmaya devam etmektedir.

playkids

Neşeli Çocuklar Parkı

Yepyeni ve sıra dışı modüler oyun alanlarıyla eğlenceye ve oyuna karşı değiştirdiğimiz bakış açımızı tüm çocuklar ve siz değerli yatırımcılarla paylaşmak için ithalat ve üretimlerimizi Ops!Co. bünyesinde gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. Sürekli değişimden, renklilikten ve sıradana karşı durmaktan yana benimsediğimiz bakış açımızı, kurulum, uygulama ve satış sonrası hizmetlerle de desteklemekteyiz.

events

Organizasyonun Marka Yüzü

Organizasyon ve eğlence sektörünün çıtasını her geçen gün yükselten değerler değişimi, Ops!Events’ın marka kimliğini taşır. Özellikle turizm sektörünün dinamik ve 7/24 faaliyet halinde olan işletme yapısına ve daimi memnuniyet çıtasını hedef alan hizmet anlayışına uygun nitelikte organizasyonlar düzenler. Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere nitelikli konaklama tesislerinde yürüttüğü “Turizm Organizasyonları”nın A’dan Z’ye tüm sorumluluğu üstlenir.

pica

Kreatif Fikirler Topluluğu

Günümüz marka farkındalığının hedef kitle üzerindeki etkilerini en efektif şekilde sentezlemek amaçlı yola çıkan Ops!Pica, kreatif reklam ajansı kimliği ile doğan yepyeni bir oluşum. Doğru düşünen, markaların sözel ve görsel ifadesini kuran,doğru planlamayla doğru bir yol haritası belirleyen Ops!Pica, tam hizmet ajansı kimliğiyle çalışmalarını yürütürken, marka ile hedef kitleyi buluşturacak stratejiler geliştiren güçlü bir ekip.

interior

Neşeli Mekanlar Kurar

Marka kurumsal duruşuna önem veren Ops!Playkids yönetimi, franchise sistemiyle kurgulanan her işletme için ‘A’dan Z’ye Anahtar Teslim’ mekanlar kurmaktadır. Bunun için de yine bir Ops!Co markası olan Ops!Interior ile hizmet sunmaktadır. Uygulama sürecindeki tüm sorumluluğu üstlenen Ops!Interior, dikkat çekici mekan tasarımlarıyla farkındalık yaratmakta, Ops!Playkids işletmenizi eğlencenin tam merkezine taşımaktadır.

To Top