Ops!Events / Organizasyonun Marka Yüzü

Organizasyon ve eğlence sektörünün çıtasını her geçen gün yükselten değerler değişimi, Ops!Events’ın marka kimliğini taşır. Hep daha iyi nasıl olabilirin cevabını ararken, teknolojiden ve profesyonel insan kaynağından aldığı güçle; kusursuz, zaman yönetimiyle güçlü ve kurumsal projelere imza atar. Saygın marka kimliğine sahip ulusal markalarla çalışarak düzenlediği organizasyonlar, Ops’Events en güçlü referanslarıdır.”

SORUMLULUK ÜSTLENİR.

Ops!Events, özellikle turizm sektörünün dinamik ve 7/24 faaliyet halinde olan işletme yapısına ve daimi memnuniyet çıtasını hedef alan hizmet anlayışına uygun nitelikte organizasyonlar düzenler. Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere nitelikli konaklama tesislerinde yürüttüğü “Turizm Organizasyonları”nın A’dan Z’ye tüm sorumluluğu üstlenir.

KURUMSAL DÜŞÜNÜR.

Ops!Events, organizasyon sahibi markanın kurumsallığına yakışır şekilde hareket eder, tüm etkinlik süresinde markanın artı değer kazanması yönünde tavizsiz bir özen gösterir. Ulaşım ve taşıma organizasyonundan, ekiplerine gerekli oryantasyon eğitim verene kadarki tüm süreçte marka kurum kimliğini baz alır. Ekiplerin etkinlik üniformalarını marka kurum kimliğine yakışır şekilde planlar, organizasyon süresince her tutumun takibini üstlenir.

KURDUĞU KONSEPTİ YAŞATIR.

Sorumluluğunu üstlendiği markaların organizasyonlarında sıra dışından yana seçimler sunan Ops!Events, oluşturduğu konseptin doğruluğuna önce kendi inanır. Doğabilecek eksiklikleri önceden planlar, riskleri minimuma indirger, marka ve Ops!Events ortak kararı alındıktan sonra uygulamaya geçer. Belli bir disiplin içinde yürüttüğü organizasyona katılan herkesin, hazırladığı konsepti en ince detayına kadar hissetmesini sağlar.

İLETİŞİM KURAR.

Ops!Events, organizasyon öncesinde ve sonrasında taraflar arasında zaman yönetimini kusursuzlaştıracak biçimde bir iletişim ağı kurar. Bu ağa organizasyonda yer alan tüm bireyleri dahil eder. Yürüttüğü etkinliğin, etkisini her defasında daha da artırmayı hedefler.

YÖNETİR

Ops!Events sorumluluğunu aldığı turizm organizasyonlarında kurduğu tüm ekipleri yönetir. Etkinlik operasyon planlarını yaparken insan faktöründen kaynaklanacak aksamaları önceden tanımlar ve engeller. Organizasyon süresince “tesis-ekip-Ops!Events” üçgenindeki işbölümünü yapar, her görev biriminin sorumluluklarını kontrol ederek, başarı odaklı bir sonuç için çalışır.

ORGANİZASYONLARDA KİRALAMA HİZMETİ SUNAR.

Kurumsal organizasyon hizmetinin yanı sıra etkinliklerde ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik donanımları kiralama hizmetini de sunan Ops!Events, bu konuda da profesyonel kişi ve kuruluşlarla çözüm ortaklığı içindedir.

– Ses Sistemi – Profesyonel DJ Kabini ve Ekibi – Sahne ve Podyum – Görüntü ve Işık Sistemleri

 

To Top