OpsPlayKids-Slide (1)
OpsPlayKids-Slide (3)
OpsPlayKids-Slide (4)
OpsPlayKids-Slide (5)
OpsPlayKids-Slide (6)
OpsPlayKids-Slide (7)
OpsPlayKids-Slide (8)
OpsPlayKids-Slide (9)
OpsPlayKids-Slide (10)
OpsPlayKids-Slide (11)
OpsPlayKids-Slide (13)

OPS!PLAYKIDS®,

hayata renk katar…

Uzun yıllardır eğlence ve oyun sektöründeki farklı deneyimlerin yepyeni bir marka yaratılarak yeniden kurgulandığı OPS!PLAYKIDS®, özellikle AVM kurgusuna yönelik olarak tasarlanmıştır. Karakterinde birçok konsepti barındıran, “hayata renk katar” mottosuyla eğlence dünyasına sıra dışı bir soluk getiren OPS!PLAYKIDS®, aynı zamanda sunduğu hizmet standardıyla da farkındalık yaratan eğlence merkezi markasıdır.

Türkiye’de eğlenceye yön verdiğimiz doğrudur.

Bugüne kadar ülkemiz AVM’lerinde görülmeye alışık olunan oyun ve eğlence alanlarına farklı bir dinamik katmak amacıyla yola çıkan OPS!PLAYKIDS®, bugün 15 farklı ilde 20’ye yakın noktada eğlence endüstrisinin kalbinde yer almaktadır. Çocuklar – Aileler – AVM Yönetimleri – Yatırımcılar olmak üzere, dörtlü bir hedef kitleye seslenirken, sahip olduğu global vizyonuyla da Türkiye’nin eğlence endüstrisine ışık tutmaktadır.

Evet, eğlence merkezi projelerinin en genç ve yenilikçi mimarıyız.

Ürün portföyümüzde bulunan yüzlerce oyun ekipmanının kurulum ve kurulum sonrası teknik desteğini kolaylıkla verebilmek amacıyla eğlence dünyasının tam merkezinde güçlü bir operasyon altyapısı oluşturduk. Bu anlamda eğlence sektörü yatırımcılarının en güçlü proje çözüm ortağı olduk.

Ekipman ihtiyacını tek çatı altında toplayıp bugüne kadar onlarca farklı projenin altına OPS!PLAYKIDS® imzasını atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Herkesi bambaşka oyun ve eğlence alanlarıyla tanıştırmaya, hep yeni kalmaya ve eğlence sektörünün öncü markası olmaya devam edeceğiz.

OPS!PLAYKIDS ÜRÜNLER


To Top