Ops!Interior / Neşeli Mekanlar Kurar

“İç mimari konseptimizin kreatif tasarım çizgileriyle; neşeli, gülümseyen, mutlu ve ahahtar teslim Ops!Playkids alanları kuruyoruz…”

Marka kurumsal duruşuna önem veren Ops!Playkids yönetimi, franchise sistemiyle kurgulanan her işletme için A’dan Z’ye anahtar teslim mekanlar kurmaktadır. Bunun için de yine bir Ops!Co markası olan Ops!Interior ile hizmet sunmaktadır.

Mimar, iç mimar ve tasarımcı üçlüsüyle faaliyet gösteren Ops!Interior, minimum 400m2 olmak üzere, lokasyon belirlenimi tamamlanan mekan için, öncelikle röleve çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Tüm teknik detaylandırmalar Ops!Interior ekiplerince üstlenilerek, kurgusu eğlence olan bu alanların güvenlik standartları en üst seviyede tutulmaktadır. Röleve çalışmalarının ardından “farklı oyun alanı” yaklaşımıyla mekanı projelendiren mimari ekip, ihtiyaç duyulan teknik ölçülere ve ekipman yerleşimlerine uygun olarak süreci tamamlamaktadır.

Uygulama sürecindeki tüm sorumluluğu üstlenen Ops!Interior, dikkat çekici mekan tasarımlarıyla farkındalık yaratmakta, Ops!Playkids işletmenizi eğlencenin tam merkezine taşımaktadır.

 

To Top