Neden Franchise Olmalısınız?

1- MERKEZDEN SONSUZ DESTEK ALIRSINIZ.

Ops!Playkids’e katılan her ‘Franchise’, oluşturulan işletim sisteminin bir parçası olarak yükselir. Belirli periyotlarda düzenlenen eğitim ve inceleme buluşmalarında yatırımcıya tam destek olunarak, sürekli iletişim halinde olunur.

Dünya eğlence trendleri daimi izlendiğinden, her türlü oyun ekipmanı trendinden yatırımcının da birebir haberi olur. Uluslararası kalite standartları dahilinde güvenlik sistemlerinde de iddialı olan Ops!Playkids, “hep daha iyi”yi araştırır, yatırımcısını asla yalnız bırakmaz. Bu nedenle de sektör pazarında birlikte hareket ederek sinerji yaratılmasından yana sahip vizyonun en güçlü halkalarından biri de siz olursunuz.

2- DİNAMİK TİCARİ SİSTEMİMİZLE, YETENEKLERİNİZİ KAZANCA DÖNÜŞTÜRÜRSÜNÜZ.

Başarılı bir kariyer, doğru bir kazanç ve karlılığın artırılması yönünde ilerleyecek Ops!Playkids ‘Franchise’ süresince, yatırımcıya daima takım liderliği yapılmaktadır. Yatırımı kazanca dönüştürecek pek çok deneyimi paylaşmanın yanı sıra;

  • Doğru insan yönetimine
  • Yüksek iletişim standartlarına
  • Güçlü liderlik özelliklerine

sahip yatırımcılar, Ops!Playkids’e mükemmel bir elçi olmaktadır. Birlikte yaratılan güç birliği temelli kazanç ve karlılık oranı da her geçen gün daha da artacaktır.

3- YATIRIM SONRASI EK BÜTÇENİZ YOKTUR.

Yatırım gerçekleştirdikten sonra, anahtar teslimi size sunulacak Ops!Playkids işletmeniz için odaklanmanız gereken tek şey “iyi hizmet”tir. Herhangi bir yatırım ya da ürün tedariği yapmanız gerekmez. Müşteri memnuniyeti sağlamanız yeterlidir.

4- GÜNÜMÜZ AVM KÜLTÜRÜNÜN MERKEZİNDESİNİZDİR.

Bugün, yatırımcı olan sizler dahil hemen her birey özellikle hafta sonlarını AVM’lerde geçirmekte. Bu anlamda Ops!Playkids’e yatırım gerçekleştirdiğiniz takdirde buralardaki merkez eğlence noktası artık siz olursunuz. Bu da yatırımınızın doğruluğunu ortaya koymaktadır. En önemli avantaj ise AVM’lerde ki eğlence, sinema, hipermarket, tekstil, yemek vb. ihtiyaçlar için onlarca marka varken, eğlence merkezi olan siz, AVM’lerde teksinizdir. İşte bu sebeplerle Ops!Playkids eğlence alanınızı profesyonel konumlandırdığınız taktirde doğru lokasyonda  iş yapamama gibi bir olasılığınız yoktur.

5- YATIRIMINIZ, EN KISA SÜREDE KENDİ KENDİNİ GERİ ÖDER.

Eğlence sektöründe bütün altyapı çalışmalarını tamamlayarak ‘Franchise’  veren tek firmayız. Uzaktan yönetim imkanıyla da hem daha az yorulursunuz hem daha çok kazanç sağlarsınız. Kısacası dilediğiniz şehirdeki AVM’lerdeki anahtar teslim kurulum sayesinde, diğer sektörlerle kıyaslandığında yapacağınız yatırımın daha hızlı geri dönüşü söz konusudur.

6- YATIRIMINIZ İÇİN MİNİMUM RİSK ALIRSINIZ.

Ops!Playkids olarak bizler sadece ‘Franchise’  vermiyoruz. Tam anlamıyla ailemizi büyütüyoruz. Kurulum sonrası sizlerle bir araya gelerek teknik destek eğitim programlarıyla sürekli yanınızda yer alıyoruz. Bu nedenle sizleri de ailemizin değerli bir parçası olarak görüyor, kazancınız için tam destek veriyoruz. Artı olarak yatırım yaptıktan sonra sektörel gelişmeleri takip ederek en yeni ve farkındalık yaratacak ürün önerilerimizle de yanınızdayız. En önemlisi de oyun ekipman değiştirme kolaylığına da sahipsiniz. Hali hazırda tüm ürünlerimizin ikinci el piyasası oldukça hareketlidir.

7- AVM TANITIM DESTEĞİ YANINIZDADIR.

Ops!Co şirketler grubunun bir markası olan Ops!Playkids, reklam ve tanıtım faaliyetlerini de kendi bünyesinde sürdürmektedir. “Ops!Pica Reklam ve Tanıtım” ajansında yaratıcı faaliyetlerde bulunmaktadır. Ops!Playkids  ailesine katıldığınız takdirde, yer aldığınız AVM’lerdeki reklam ve tanıtım faaliyetleri için yaratıcı çalışmalar da merkez tarafından üstlenilecektir. Bu hem Ops!Playkids marka kurumsallığında bütünlük sağlayacak hem de sizlerin bu konuda ekstra zaman harcamanıza gerek bırakmayacak bir uygulamadır.

To Top