Sabah Gazetesi OpsPlaykids

Sabah Gazetesi – Sıradışı Eğlenceyi Ülkeye Yayacak

Oyun alanı ve sıradışı eğlence markası Ops!Playkids, Türkiye’de vereceği franchiselar ile konsepti ülke geneline yayarak bu işi büyütmeye hazırlanıyor

Uzun yıllardır eğlence ve oyun alanı sektöründe faaliyet gösteren Koray Dilmaç Eğlence Hizmetleri, Ops!Co. Entertainment olarak Türkiye’nin sıra dışı eğlence ve oyun alanı markası Ops!Playkids ile büyüyor. Marka pek çok avantaj sunuyor. İlk olarak açılacak ‘franchise’ yerinin tespiti ve olabilirliği ile ilgili fizibilite ve mimari danışmanlığı yapan marka, inşaat aşaması da dahil; konseptin anahtar teslimine kadar ilgileniyor. Personel seçimi, eğitimleri ve açılıştan sonra en az 15 günlük işletmeciliği de merkez yönetim ekiplerince gerçekleştiriyor. Franchise’larının Ops!Playkids işletmeciliğini ise, yatırımcı adına denetliyor. ‘Ops!Franchise’ sistemi içinde, markalar arası sinerji yaratılıyor! Ops!Co. Şirketler Topluluğu, kendi çatısı altında buluşturduğu markaları arasında da bir sinerji yaratıyor. Türkiye genelinde 9 şubeye ulaşan Ops!Playkids özellikle AVM oyun alanları içinde ciddi bir fark yaratıyor.

GERİ DÖNÜŞ GARANTİSİ
‘Ops!Playkids Franchise’ kısa sürede yatırımın geri dönüş garantisini veriyor! ‘Ops!Playkids Franchise’da, kurulum sonrası ek bir yatırım ihtiyacına gerek olmadığından, kısa sürede kâr ediliyor. Açılan her yeni ‘franchise’ ile hedef kitle üzerindeki bilinirlik oranlarının yükselen bir grafikte ilerlemesi başta aileler ve çocuklar olmak üzere sevilen mutlu bir marka imajını yaşatıyor. Franchise’larıyla beraber büyümeye inanan Ops!Playkids; paylaşmayı seviyor ve hızla ilerliyor.

To Top