Organizasyonun Marka Yüzü

Organizasyon ve eğlence sektörünün çıtasını her geçen gün yükselten değerler değişimi, Ops!Events’ın marka kimliğini taşır. Özellikle turizm sektörünün dinamik ve 7/24 faaliyet halinde olan işletme yapısına ve daimi memnuniyet çıtasını hedef alan hizmet anlayışına uygun nitelikte organizasyonlar düzenler. Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere nitelikli konaklama tesislerinde yürüttüğü “Turizm Organizasyonları”nın A’dan Z’ye tüm sorumluluğu üstlenir.

“Ops!Co. Entertainment’ın organizasyon ve eğlence sektörünün çıtasını her geçen gün yükselten değerler gelişimi, Ops!Events’ın da marka gücünü taşır. Hep daha iyi nasıl olabilirin cevabını ararken, teknolojiden ve profesyonel insan kaynağından aldığı güç ve kusursuz zaman yönetimiyle hem kurumsal hem de eğlenceli projelere imza atar. Saygın marka kimliğine sahip ulusal markalarla çalışarak düzenlediği organizasyonlar, Ops!Events’ın en güçlü referanslarıdır. ”

Ops!Events, tüm Türkiye organizasyonlarının A’dan Z’ye yapılandırılmasına ve uygulanmasına sıra dışı hizmet yaklaşımı ve butik konsept kurgusuyla seslenir. Eğlence sektörü için düzenlediği geniş çaplı organizasyon yaratımlarının “Sorumluluk” misyonunu “Memnuniyet” ile tamamlar. Üstlendiği organizasyonlarda markanın artı değer kazanmasına özen gösterir. Ulaşım ve taşıma organizasyonundan, ekiplere oryantasyon eğitimi verene kadar devam eden tüm süreçte marka kurum kimliğini baz alır. Organizasyonların görsel ve sözel etkileyiciliğini, yine markanın kendi kurumsal ilkeleriyle kurgular. Organizasyonu en ince detayına kadar programlayan Ops!Events, süreç içinde karşılaşılabilecek aksama ve hata risklerini minimuma indirir. Kurguladığı doğru konsept ve kurguya önce kendi inanır. Etkinliğe katılan herkesin hazırlanan konsepti hissederek yaşaması ve eğlenmesi en temel hedefidir. Event öncesinde ve sonrasında taraflar arasında zaman yönetimini kusursuzlaştıracak biçimde bir iletişim ağı kurar. Bu ağa, organizasyonda yer alan tüm bireyleri dahil eder.  Yıllardır üstlendiği organizasyonlardan edindiği tecrübe ile tüm projelere liderlik eder. Sıkı bir iletişim ağı kurulduğu takdirde organizasyonun başarıyla sonuçlanacağından emindir. Bu yüzden tüm ekipleri yönetir, “tesis-ekip-Ops!Events” üçgenindeki işbölümünü yapar. Her görev biriminin sorumluluklarını kontrol ederek, başarı odaklı bir sonuç için çalışır. Kurumsal organizasyon hizmetinin yanı sıra etkinliklerde ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik donanımlar için kiralama hizmeti de sunar. Ulusal ve uluslararası marka kişi ve kuruluşlarla çözüm ortaklığı kurar.

 

– Ses Sistemi

– Profesyonel  DJ Kabini ve Ekibi

– Sahne ve Podyum

– Görüntü ve Işık Sistemleri

To Top