Ops!Playkids, Eğlenceyi AVM’lerden Hayata Taşıyor…

Dünyanın eğlencesini, dünya eğlence sektörü ile aynı anda Türkiye’ye taşıyan Ops!Playkids, bağlı olduğu Ops!Co Entertainment’ın gücüyle kurduğu alternatif oluşumlarında, sınırsız coşku vaat ediyor. Ops!Co Entertainment Yönetim Kurulu Başkanı Koray Dilmaç, rakiplerinden farklı bir kurguyla oluşturdukları Ops!Playkids konsept oyun alanlarının haricinde, her yaştan bireyler için eğlence platformları kurduklarını belirtiyor. Özellikle yaz sezonunda hareketlenmeye başlayan turizm sektörü için Ops!Aqua markasıyla, adrenalini ve neşesi yüksek eğlenceler organize ettiklerinin de altını çiziyor. Dört mevsim eğlence platformlarının taşıyıcısı markalar birliği olarak, eğlenceyi hayata taşırken; tüm ürünlerinin özgün olması konusuna hassasiyet gösterdiklerini ve gerekirse butik oyun platform üretimlerini de gerçekleştirebildiklerini sözlerine ekliyor.

Oyun ekipman ithalatlarında en hızlı firmayız!

Koray Dilmaç, hem Ops!Playkids’in hem de Ops!Aqua’nın sahip olduğu uluslararası kalite ve standartlarla, eğlence sektöründe ciddi bir fark yarattıklarını söylüyor. Nitelikli oyun alanlarında kullandıkları ultra yüksek güvenlik sistemlerinin yanı sıra tedarikteki hızları, sektörel tecrübeleri ve ürün alternatifleriyle de yüksek satış gücüne sahip olduklarını ifade ediyor. Buna ek olarak ürün portföyünde bulunan yüzlerce ithal oyun ekipmanının satış sonrası desteğinden de asla taviz vermiyor oluşlarını, eğlence merkezi yatırımcıları için tercih edilme nedenlerinden biri olarak görüyor. Uluslararası bağlantılarıyla ithalat süreçlerini tüm prosedürlere uygun olarak ve olabilen en kısa sürede sonuçlandıran firma, satın almalarındaki ‘zaman ve güven’ ikilisinden de asla taviz vermiyor.

Oyun ekipman ithalatının ve satışının yanı sıra “eğlence alanları markası” olarak tüm Türkiye’de büyüyoruz…

Yaptığı işi koşulsuz en üst kalite ürünlerle ve profesyonel insan gücüyle sağlamak ilkesine sımsıkı bağlı olan Ops!Co Entertainment, kendi kurumsal yapısı içinde yer alan güçlü pazarlama ekibi, görsel iletişim ajansı Ops!Pica ve belirlediği marka stratejileriyle franchise olarak da büyümesini sürdürüyor. Türkiye’de ilk defa AVM oyun alanlarına “Çocuk Emanet Sistemi”ni getirmenin yanı sıra ultra güvenlik sistemleri, farkındalığı arttıran oyuncakları, çocuk atölyesi, parti odası ve son yılların adrenalin yüklü oyunu laser tag simülasyon odası ile oyun dünyasına alternatifler geliştiriyor. Bayilik vereceği şehirde bulunan seçkin AVM’lerdeki lokasyon belirleniminden, Ops!Interior ekibi ile mekan kurgusunun oluşturulmasına ve oyuncak tedariklerinin sağlanmasına kadar sorumlu marka duruşuyla yatırımcıların tercihi oluyor. A’dan Z’ye hazır olarak teslim edilen oyun alanlarıyla rakipleri arasından sıyrılarak büyüyor. Antalya, Gaziantep, Elazığ ve İstanbul’da kurulumu gerçekleştirilen Ops!Playkids alanları, firmanın başarılı franchise sürecinin de göstergesi oluyor.

Turizm sektöründe de varız!

Ops!Interior ekibiyle lüks konaklama tesislerindeki mini club alanlarını sıfırdan kurabildiklerini belirten Koray Dilmaç, mekanın röleve çalışmalarından teknik detaylandırmalarına kadar sorumluluk üstlendiklerini, güvenlik standartlarını en üst seviyede tuttuklarını ve dikkat çekici mekan tasarımlarıyla farkındalık yarattıklarını söylüyor. Bu anlamda eğlenceyi hayatın her anına taşıma hedefinde yükselen bir grafik çizdiklerini, çok genç bir marka olarak hızla büyüyor olmaktan son derece memnun olduklarını ifade ediyor.

To Top