“Ops!Co Entertainment, AVM’lerde Yarattığı Ops!Playkids Eğlence Farkını, Turizme Taşıyor…

Genç marka duruşunu, yer aldığı eğlence sektörüne aktaran Ops!Playkids; canlılığı, trend vizyonu ve daimi etkinlik faaliyetleriyle hem kendini hem de ziyaretçilerini yenileyen dinamik yapısıyla her gün gelişiyor. Bu gelişimi, hem eğlence misyonunu aktarmasında bir araç olan oyun ekipmanlarıyla hem de marka yönetim ilkeleriyle sağlıyor. Dünyanın eğlencesini, dünya eğlence sektörü ile aynı anda Türkiye’ye taşıyan Ops!Playkids, bağlı olduğu Ops!Co Entertainment’ın gücüyle alternatifsiz bir oluşum olarak tanımlanıyor.

Hem metropollerin hem de turizm tesislerinin tam merkezindeyiz.

Bir anlamda ulusal eğlence dünyası kuran Ops!Co Entertainment, “oyun ve eğlence” denildiğinde akla gelebilecek ilk oluşum olmak hedefiyle faaliyetlerini belirliyor. Bu doğrultuda Ops!Co’nun markaları arasında kurduğu sinerjiyle, turistikten kurumsal faaliyetlere kadar, adında eğlence ve organizasyon geçen tüm aktivitelerin üstlenicisi oluyor.

Ops!Co Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Koray Dilmaç, özellikle 2015 sezonunda turizmin tam merkezine konumlanacaklarını, geçen sezon başarısını aratmayacak denli yoğun bir organizasyon içerisinde olacaklarını belirtiyor. Alternatifsiz oluşumuyla yaz-kış her sezon neşeli eğlence platformlarının taşıyıcısı olan markalar birliği olarak, 7’den 70’e herkes için eğlenceyi hayata taşırken, Ops!Aqua ile eğlencenin suyunu çıkaracaklarını, Ops!Playkids ile neşeli çocuk oyun alanları kurgulayacaklarını, Ops!Events ile turizm sezonda beş yıldızlı tesislere en keyifli eğlence günleri organize edeceklerini bildiriyor. Bunun doğal sonucu olarak da Akdenizli turizme ivme kazandıracaklarına inanıyor.

Ops!Playkids, çocukların tatil anılarında da iz bırakmayı hedefliyor…

Eğlenceyi yaşamın kalbine taşıma misyonu taşıyan Ops!Co Entertainment, özellikle Ops!Playkids markasını ve eğlence kurgusunu artık çok daha geniş alanlara taşımak için hazırlıklarını yapıyor. AVM’lerin en neşeli çocuk oyun alanı olan Ops!Playkids’i, lüks tesislerin seçkin “Mini Club”leri için yeniden kurgulayarak, tatilde de çocuklar için eğlencenin çıtasını yükseltmeyi amaçlıyor. Mutluluk dahil beş yıldızlı oyun dünyaları kuran Ops!Playkids, çocukların hayallerini gerçekleştirirken, onlarla beraber eğleniyor.

Ops!Interior ekibi, seçkin tesislerin “MINI CLUB” alanlarını tasarlıyor…

Ops!Co Entertainment çatısı altında hem franchise olarak tüm Türkiye’ye yayılan hem oyun ekipman ithalatlarında beklenenden kısa sürede tedarik sağlayan Ops!Playkids, artık tatilde de minik konuklar için cazibe oyun alanları tasarlıyor. Kendi bünyesinde faaliyet gösteren Ops!Interior ekibiyle beraber; lüks ve seçkin turizm konaklama tesislerinin mini kulüp alanlarına neşeli ve sıra dışı oyun kurgusunu taşırken, mimari ve iç mimari ekibiyle birlikte mekan uygulama sürecindeki tüm sorumluluğu üstleniyor. Kurumsal iç mimari konseptinin kreatif çizgileriyle; neşeli ve mutlu, A’dan Z’ye anahtar teslim “Ops!Playkids Mini Club”ler kuruyor

Ops!Interior ekibi, tesislerdeki mini club alanlarını sıfırdan kurabildiği gibi, renovasyon çalışmalarını da gerçekleştirebiliyor. Tüm teknik detaylandırmaları üstlenen ekip, kurgusu eğlence olan bu alanların güvenlik standartlarını en üst seviyede tutarak, dikkat çekici mekan tasarımlarıyla farkındalık yaratıyor, tesislerdeki çocuksu eğlenceyi en yüksek seviyeye taşıyor.

Sadece “mini club”ler için değil, tüm tesis konukları için eğlence…

Ops!Co Entertainment Yönetim Kurulu Başkanı Koray Dilmaç, Ops!Playkids’i mini clublere taşımanın yanı sıra özelikle Ops!Aqua’nın, ulusal markalar için düzenlenen “Akdeniz Eğlence Günleri”nin bir numaralı oyun platformu olarak tanındığından söz ediyor… Özellikle geçtiğimiz sezonlarda Pepsi ve Lipton Ice Tea için düzenlenen organizasyonlarda, tesis konuklarının hafızalarına kazınan unutulmaz yaz anılarıyla adından söz ettirdiklerinin altını çiziyor. Deniz, havuz ve kara oyunları için tasarlanan Ops!Aqua şişme oyun platformlarıyla, tüm yaz sezonu boyunca her yaştan tesis konuklarının keyifle eğlendiklerini belirtiyor…

Ops!Events ile organizasyonların kalite çıtasını yükseltiyoruz…

Sayın Dilmaç, Ops!Events ile turizm tesisleri, AVM’ler ve kurumsal şirketler başta olmak üzere, pek çok etkinliği hayata geçirdiklerini, eğlence organizasyonları planladıklarını söylüyor. A’dan Z’ye ihtiyaç duyulan her detayın tedariğini ve süreç yönetimini üstlenirken, yerli ve yabancı sanatçı konser organizasyonları, fuar, gala, açılış ve temalı özel konsept parti organizasyonlarını da yine Ops!Events kontrolünde titizlikle düzenlediklerini, kusursuz süreç yönetiminin herkesi memnun eden bir finalle sonuçlandığını bildiriyor… 2015 yaz sezonu için hazırlıkların sürdüğü şu günlerde geçen sezondan farklı yepyeni eğlence platformları tasarladıklarının haberini veriyor…

To Top