“Yaşayan oyun alanı” Ops!Playkids, Markantalya’da!

Antalya’nın en büyük ve en kapsamlı oyun alanı Ops!Playkids, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel’in de katılımıyla açıldı.

Çocuklardaki oyun algısının değiştiği; sürekli hareketin, eğlenme ve öğrenme odaklı olduğu günümüzde, ebeveynler de çocuklarının güvende olduğu duygusunu hissetme arayışında. Bunun yanı sıra sınırlandırılmış metropol hayatlarındaki zaman kısıtlaması da ailelerin çocuklarıyla birlikte kaliteli zaman geçirme olgusunu gündeme taşımakta. Bu ve buna benzer pek çok beklentiyi karşılayacak, pedagojik bir araştırmayla gelişimini sürdürecek Ops!Playkids de işte bu farkındalıkla işletilen, en yeni ve en iddialı oyun alanlarından.

Antalya’nın en büyük ve yaşayan oyun alanı Ops!Playkids, uluslararası bir eğlence markası!

Markantalya’da 24 Temmuz 2014’te açılan, Antalya’nın en büyük ve yaşayan oyun mekanı Ops!Playkids, uluslararası bir marka olmanın güvenini taşıyor. Günümüz çocuklarının eğlence ve oyun arayışlarına farklı bir bakış açısı getiren ve güçlü bir marka olma iddiasını taşıyan Ops!Playkids, sektöre giriş yaptığı ilk günden bu yana daima ilklerin üstlenicisi olan Ops!Co. şirketler gurubunun alt markası olarak tanınıyor. Yenilikçi vizyonuyla dünya eğlence trendlerini yakından takip eden, güvenli oyun alanları yaratmak için alternatifler geliştirme yönünde hareket eden firma, tüm ithalatlarında kalite ve hijyen esaslarına tavizsiz bir özen gösteriyor.

Güvenlikte Japonya’dan Avrupa’ya, Avrupa’dan ilk kez Markantalya’ya…

AVM’lerde ebeveynlerin üzerinde hassasiyetle durdukları ‘güvenlik duygusu’, Ops!Playkids’in de en önemli ilkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Çocuk emanet sistemi adıyla tanımlanan bu sistemde, her bir çocuk ebeveynlerinin parmak izi haritalarıyla teslim alınıyor ve yine aynı sistemle geri teslim ediliyor. Güvenlik çemberinin son derece sıkı tutulduğu bu akış sayesinde, aileler de çocuklarını pedagog gözetimindeki Ops!Playkids personellerine gönül rahatlığıyla teslim ederek kendilerine özel AVM saatleri yaratabiliyor.

1500 m2’de bir yaşam kuruluyor! Çocuklar ve aileler “AVM ve OYUN DÜNYASI”nı yaşıyor!

Ops!Playkids yetkilileri, misyonlarının “yaşayan bir oyun dünyası” olduğunu belirtiyorlar. Her bir metrekaresinin özel güvenlik sistemleriyle korunduğu ve izlendiği oyun alanında, herkesi farklı aktivite alanlarıyla buluşturuyor. Çocukların özgürce oyun oynayabildiği mekan içerisinde, ailelerin onlara eşlik edebildiği oyun platformları da yer alıyor.

Zaten Ops!Playkids’in yaş grubu 7’den 70’e olarak belirtiliyor. Bu da marka mekanını sıradan bir oyun alanı kurgusundan tamamen uzaklaştırıyor.Buna ek olarak ailelerin AVM tercihi yaparken ‘çocuklarıyla beraber eğlenebilme imkanını’ önemli bir kıstas belirlemeleri, markanın en büyük avantajı olarak değerlendiriliyor. Bu anlamda Ops!Playkids sayesinde artan AVM ziyaretçi sayısı, beraberinde ticari faaliyetlerin ivme kazanmasına da fırsat tanıyor.

Ops!Playkids her gün bir yaş daha büyüyor!

Özellikle doğum günü organizasyonları için akla gelebilecek her konsepti bu özel güne taşıyabilen Ops!Playkids yetkilileri, iç mimari ekibi tarafından dizayn edilen parti odasıyla oldukça iddialı bir duruş sergiliyor. Görsel tasarım ekibini de kendi bünyesinde bulunduran marka, her gün yeni doğum günü çocuklarını, arkadaşlarını ve ailelerini keyifle ağırlamak için, yüzlerce partinin isteklerini kurguluyor, tasarlıyor ve yaşatıyor…

Antalya’da ilk ve tek “Ops!Laser Tag” simülasyon odası, gerçek bir macera deneyimini yaşatıyor.

Ops!Playkids alanı içerisinde, özel tasarımlı ‘Laser Tag macera simülasyon’ odası da yer alıyor. Gençler arasında dünyanın en iyi aksiyon oyunu olarak bilinen ve yüksek teknoloji içeren oyun, Markantalya’nın gençler arasında tercih edilirliğini yüksek oranda artırarak, AVM hareketliliğini bir üst seviyeye taşıyor. Adrenalin ve heyecanın kurulan takımlar arasında maksimum düzeyde yaşandığı Ops!Laser Tag, görsel ve ses efektleriyle gerçekçi bir macera deneyimi yaşatıyor.

Ops!Playkids, kurumsallık ve markalaşma çalışmalarıyla büyümeyi hedefliyor.

Marka bağlılığı yaratmanın, hedef kitlenin kendini özel ve önemli hissetmesini sağlayacak deneyimler yaşatmaktan geçtiği bilinciyle hareket eden Ops!Playkids yetkilileri, büyüme hedeflerinde kurumsallıktan ödün vermeyerek ilerliyor. Adana, Gaziantep, İstanbul ve Antalya’dan sonra Türkiye genelinde franchise sistemiyle yeni şubeler açma hazırlıklarını sürdüren marka, özellikle AVM’lerde yeni Ops!Playkids oyun alanları kurma çalışmalarını yürütüyor. Bu süreçte “imaj, güven, kalite” üçlüsünü en temel ilkeler olarak belirliyor.

To Top